Lars and the Real Girl (Film)

lars and the real girlLars (Ryan Gosling) kendini tamamen içine kapatmış, ailesinden kalma bir evin müştemilatında yalnız yaşamakta, karşı evde yaşayan abisi ve eşiyle bile zorunlu kalmadıkça görüşmemektedir. Ancak günü birinde internetten sipariş ettiği plastik bir kadını sevgilisi olarak tanıtıp insanlarla görüşmeye başlar.

Filmin sürprizlerini bozmamak için fazla detay vermek istemiyorum ama; karşılıksız sevgi, koşulsuz kabul ve farklılığa saygı gibi ülkemizde eksik olan erdemlerin çok güzel işlendiği sımsıcak bir film. Mutlaka izleyin.

Salih Deniz

2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olmuş, yüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi, Klinik Sinirbilimler Anabilim Dalında tamamlamıştır. Ayrıca İstanbul Üniversitesi, Çocuk Gelişimi bölümünde ikinci lisans eğitimine devam etmektedir. Özel ve kamu kurumları olmak üzere, çeşitli eğitim kurumları, üniversite ve hastanelerde görevler almış, halen Bursa’da, çocuk ve ergen ruh sağlığı alanında klinik çalışmalarını sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir